Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 21.12.2015
23:31
[Iнтер] Стосується кожного - 21.12.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 21 грудня 2015 року.

Не для слабонервних

Займатися з малюком динамічною гімнастикою чи ні? Відео, на якому відомий ортопед з Санкт-Петербурга, Гамзатов Омаров, оглядає новонародженого малюка, підірвало інтернет. Воно зібрало понад півмільйона переглядів і сотні тисяч обурених відгуків. Унікальні трюки більше 10-ти років проводить з немовлятами киянин Володимир Паламарчук. Він вважає динамічну гімнастику однією з найефективніших методик розвитку для малюків. Однак фахівці з грудного вигодовування попереджають: результатом такої активної тренування може виявитися відмова малюків від грудей.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 21 грудня, грудень, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: