Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 21.09.2017
22:13
[Iнтер] Стосується кожного - 21.09.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 21 вересня 2017 року.

Нагадування про совість

За допомогою невигадливої дитячої пісеньки 7-річна Маша Бєльська зазвичай піднімає настрій своєї 33-річної мами Юлі, яка кожен день відчайдушно бореться з тяжкою хворобою дочки. Маша народилася з діагнозом гідроцефалія. Дівчинка не може самостійно ходити, страждає від частих нападів епілепсії і відстає від однолітків у розвитку. Крім Маші, Юля також виховує 8-річного сина Максима. Папа дітей кинув сім'ю, коли дружина була вагітна другою дитиною. Дізнавшись про діагноз доньки, чоловік поставив дружину перед вибором: він або хвора дитина... Всі ці роки Михайло не приймає участі у вихованні дітей і навіть не платить аліменти, пояснюючи таку поведінку сумнівами у власній батьківство. Обгрунтовані підозри в зраді дружини або боягузтво перед хворобою дочки? Дізнаємося сьогодні в студії "Стосується кожного".

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, 21 вересня, Вересень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: