Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 21.04.2017
23:54
[Iнтер] Стосується кожного - 21.04.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 21 квітня 2017 року.

Заручники материнських прав

Кілька днів в одному будинку з тілом мертвої бабусі! Такий жах довелося пережити чотирьом дітям 27-річної Катерини Щеглової з Дніпропетровської області. Наймолодшому хлопчику - один рік, а старшій дівчинці - дев'ять. Це вона поскаржилася на те, що бабуся не ховали кілька днів, а тіло тримали вдома, на ліжку. Слова доньки Катерина Щеглова називає провокацією з боку рідні колишнього чоловіка. Вона впевнена, що наговорами і погрозами колишня рідня мстить їй за розлучення з чоловіком - алкоголіком. Сьогодні в студії «Стосується кожного» ми говоримо про те, як діти стають заручниками інстинктів своїх батьків, і як материнські права можуть позбавити дітей майбутнього.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, 24 квітня, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: