Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 16.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 21.04.2016
22:52
[Iнтер] Стосується кожного - 21.04.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 21 квітня 2016 року.

Прийомне кохання

Олексій і Ольга Козак з Миколаївської області завжди мріяли про велику та дружну родину. Коли вони дізналися, що не зможуть мати власних дітей - вирішили взяти малюків, яких залишили батьки. У сім'ї з'явилися два хлопчика і дві дівчинки. Але минулого літа діти Олексія та Ольги виявилися в притулку. Причиною стало розлучення і непримиренна ворожнеча батьків. Після розлучення Ольга купила будинок і повернула Сашу і Діану до себе. Але молодша Юлія залишилася в інтернаті. Олексій вважає, що тільки він готовий оточити дочку Юлю турботою і увагою, а колишній дружині дитина-інвалід просто не потрібен. У студії "Стосується кожного" ми постараємося зрозуміти, як батьківської любові може перешкодити доросла ворожнеча? І чому прийомна дочка, яку мама і тато називають рідною, живе в інтернаті?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, 21 квітня, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: