Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 21.03.2017
23:08
[Iнтер] Стосується кожного - 21.03.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 21 березня 2017 року.

Незнайоме обличчя

Коли швидка доставила 48-річного Ігоря Бондаренка в Сумську міську лікарню, у нього практично не було особи: були відсутні очей, вухо і навіть шкіра на голові. Місцевим лікарям довелося виводити чоловіка з сильного больового шоку. Де і як він отримав таку страшну травму голови і обличчя, Ігор не пам'ятає. Медики лише припускають, що пацієнт впав на гарячу поверхню. Те, що він прийшов до тями через добу, та й взагалі вижив, лікарі вважають справжнім дивом. Ще одне диво сталося з Ігорем кілька тижнів тому - українські хірурги провели йому унікальну операцію з пересадки обличчя. Сьогодні в студії «Стосується кожного» ми з'ясуємо, як Ігор Бондаренко отримав шанс почати нове життя?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, березень, 2017, 21 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: