Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 21.03.2016
22:57
[Iнтер] Стосується кожного - 21.03.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 21 березня 2016 року.

Остання воля матері

29-річна Іванна Луцишин із села Гологори Львівської області намагається виконати останню волю своєї старшої сестри. Перед смертю 35-річна Віра просила Іванну зробити все можливе, щоб четверо дітей не були до батька-тирана. Батько трьох синів і дочки покійної Віри - 41-річний Ігор Луцишин - кілька років тому повернувся з в'язниці. Сподівався, що тепер почне нове життя в колі сім'ї, але зустрів нерозуміння і агресію дітей. Родичі покійної вважають, що саме колишній чоловік своїми побоями звів багатодітну матір в могилу. Однак Ігор стверджує, що змінився і готовий стати зразковим батьком. Чи зможе він переконати в цьому своїх дітей, які тримають на нього образу?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, березень, 21 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: