Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 15.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 21.01.2016
23:27
[Iнтер] Стосується кожного - 21.01.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 21 січня 2016 року.

Проти власних дочок

Два роки тому в студії «Стосується кожного» 49-річна харків'янка Зоя Меркулова намагалася помиритися з доньками, яких не бачила 10 років. Старша дочка Зої, Марина Меркулова, з 14 років замінила матір своїй молодшій сестрі Віці.Коли Зоя пішла з дому, молодшій не було ще й року. У студії «Стосується кожного» Зоя запевняла, що квадратні метри зовсім її не цікавлять, вона просто хоче жити сім'єю. Але відразу після програми Зоя все-таки продала квартиру, нові власники стали вимагати звільнити житло, а соціальні служби відправили 10-річну Віку до притулку. Тільки через півтора року Марині вдалося забрати дівчинку додому. Марина і Вікторія Меркулова сьогодні знову в студії «Стосується кожного», щоб попросити захисту від байдужих чиновників і власної матері. Чи зможуть гості програми змінити життя сестер?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, 21 січня, січень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: