Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 20.11.2015
21:58
[Iнтер] Стосується кожного - 20.11.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 20 листопада 2015 року.

Беззахисний фенікс

Ми будемо говорити про хлопчика, доля якого залежить від одного підпису чиновника! Свій перший день народження Роман Василенко зустрічав в дитбудинку. Від нього двічі відмовилися батьки - спочатку рідні, а потім і прийомні. А нещодавно лікарі діагностували у дитини пухлину мозку. Він вже переніс три складні операції і дивом повернувся до життя. Після цього його всі стали називати Феніксом! Але через кілька місяців у хлопчика розвинулася гідроцефалія головного мозку, і він практично осліп. І знову Ромі потрібна термінова операція. Волонтери знайшли гроші і домовилися про лікування в одній з найвідоміших клінік Туреччини. Але, виявилося, що його опікун і одночасно директор Прилуцького будинку дитини - категорично проти переїзду Роми за кордон. Чому державний опікун проти лікування хлопчика за кордоном? А може про його стан лікарі знають більше, ніж говорять? У студії «Стосується кожного» ми спробуємо з'ясувати, чи є у малюка шанс на порятунок?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, токшоу, стосується кожного, 20 листопада, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: