Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 20.09.2017
22:13
[Iнтер] Стосується кожного - 20.09.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 20 вересня 2017 року.

Відчуття недосказанності

Підлітковий протест чи спроби дорослих використовувати помилки минулого? Два тижні тому 12-річний Павло Омельчук з Житомирської області потай зібрав речі і втік від своєї рідної мами. З тих пір Павлик ховається в будинку свого батька, з яким мати розлучилася 3 роки тому. Старша сестра Павлика - 15-річна Поліна - стверджує, що теж частенько ховається від мами на горищі власного будинку. Сама жінка своєї провини в тому, що відбувається не бачить і стверджує, що причиною розладу з дітьми стало розлучення з їхнім батьком. Батьки Поліни і Павлика познайомилися, коли за плечима у кожного з них вже був невдалий досвід сімейного життя і 18-річна різниця у віці ... Сьогодні в студії «Стосується кожного» говоримо про таємниці минулого, які могли стати причинами сімейного конфлікту.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 20 вересня, Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, Вересень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: