Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 16.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 20.04.2016
22:52
[Iнтер] Стосується кожного - 20.04.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 20 квітня 2016 року.

Розлучниця

36-річний Микола Кирпа з Одеси три роки тому раптово зібрав речі і пішов зі своєї сім'ї. Мама Миколи, 56-річна Любов Кирпа, була в шоці і другу невістку не прийняла. Микола розписався з Діаною і усиновив її чотирьох дітей. А ось рідну дочку - викреслив зі свого життя. Мама Миколи впевнена, що її син так вчинити не зміг би, до своїх рідних він охолов, бо Діана його приворожила. Любовний приворот або наслідки давню образу? У студії «Стосується кожного» ми з'ясуємо, чому людина в пошуках свого щастя може викреслити зі свого життя рідну маму і доньку.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 20 квітня, Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: