Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 20.03.2017
23:08
[Iнтер] Стосується кожного - 20.03.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 20 березня 2017 року.

Під шумок. Ревізія

Рік тому 29-річна багатодітна мама Олена Прищепова з міста Новоукраїнка Кіровоградської області звернулася до редакції «Стосується кожного» з проханням захистити її від тиску свекрухи. Тоді Олена і її чоловік отримали шанс побудувати своє життя без участі батьків. Через рік після програми свекруха Олени - 55-річна Наталя Прищепова - зв'язалася з нашими редакторами і заявила, що турбується про безпеку своїх чотирьох онуків. Наші журналісти вирушили до Новоукраїнки, щоб без попередження перевірити реальні умови проживання багатодітної сім'ї, що отримала аванс довіри в нашій студії.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 20 березня, Інтер, стосується кожного, токшоу, березень, 2017 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: