Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 15.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 20.01.2016
23:27
[Iнтер] Стосується кожного - 20.01.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 20 січня 2016 року.

Дорослі ні при чому

Дитяча жорстокість - як наслідок дорослого байдужості. Звичайний урок праці для 13-річного Руслана Мельника з Вінниці закінчився в міській лікарні. Хлопчика забрала «швидка» після бійки з двома однолітками. Побилися школярі під час уроку в присутності вчителя праці. Але педагог так і не втрутився. За бійку поки нікого не покарали. Але Руслан вже місяць категорично відмовляється повертатися в школу. Чому підлітки все частіше вирішують свої проблеми кулаками? І які висновки зроблять діти, які не отримали покарання за бійку? У студії «Стосується кожного» - говоримо про масштаби шкільної жорстокості. Ми спробуємо розібратися, чому дорослі воліють не помічати дитячі розборки?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, 20 січня, січень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: