Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 15.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 19.11.2015
21:58
[Iнтер] Стосується кожного - 19.11.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 19 листопада 2015 року.

Згасаюча дочка

Що відчуває мама, на очах якої згасає її дитина? Киянці Сніжані Шокун терміново потрібна допомога! Лист з таким зверненням прийшло в редакцію «Стосується кожного». Написали його волонтери, які стурбовані сьогоднішнім станом дівчинки. Хвора на муковісцидоз Сніжана в 15 років має не старше восьмирічну дитину! Вона важить 21 кілограм. Дівчинка насилу пересувається і не може жити без додаткового кисню. Батьки дітей з таким же діагнозом вважають, що в критичному стані Сніжани винна її мама. 46-річна Рая Шокун сама виховує трьох дітей. Двоє з них страждають муковісцидозом. Своє становище вона називає оточенням, бо чекати допомоги їй нізвідки. Байдужість матері або апатія від безвиході? У студії «Стосується кожного» люди, яким не байдужа доля Сніжани.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 19 листопада, Листопад, Інтер, токшоу, стосується кожного, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: