Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 19.05.2017
23:08
[Iнтер] Стосується кожного - 19.05.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 19 травня 2017 року.

Рани від охорони

Відео жорстоких конфліктів охорони магазинів і покупців все частіше з'являються в інтернеті. Киянин Максим Латипов став свідком однієї з таких кривавих розборок і записав те, що відбувається на камеру свого телефону. У свій випускний Антон Нікітін разом з друзями записував в магазині відео, як вони проводять останній день свого навчання в коледжі. Але охоронцям це не сподобалося, вони накинулися на хлопців з кулаками, розбили камеру і зламали селф-палицю. Спроба присмирити знахабнілих покупців або самоствердження за рахунок слабких? Сьогодні в студії «Стосується кожного» спробуємо зрозуміти, чому люди, які за службовим обов'язком повинні охороняти порядок, так безцеремонно його порушують, або покупці самі винні, що не знають своїх прав в супермаркетах?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, травень, 2017, токшоу, стосується кожного, 19 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: