Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 19.05.2016
23:48
[Iнтер] Стосується кожного - 19.05.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 18 травня 2016 року.

Модний наркотик

Миттєве задоволення, яке наближає смерть. Насвай - модний наркотик серед молоді. Його виготовляють кустарно з тютюну, вапна і курячого посліду. 17-річна Вероніка з Києва спробувала насвай в 13 років. Цей наркотик виявився найдоступнішим. Рік тому в Казахстані, де століттями виготовляють насвай, його заборонили. А в Україні насвай продається вільно і наркотиком не вважається. У студії «Стосується кожного» ми відверто поговоримо з підлітками, які зазнали дурман нового наркотику. До яких наслідків призводить тривале вживання насвая? Результати кількох журналістських експериментів в студії.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, травень, стосується кожного, токшоу, 19 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: