Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 19.04.2017
23:16
[Iнтер] Стосується кожного - 19.04.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 19 квітня 2017 року.

Сподівання на фенікса

У листопаді 2016 роки ми розповіли про 15-річну тендітної танцівниці з Кременчука Наді Корнієнко. Історія дівчинки, яка страждає від аномального сколіозу 7 ступеня, об'єднала мільйони небайдужих телеглядачів в бажанні допомогти Наді здійснити її мрії. Одна з телезрітельніц запросила Надю і її маму на відпочинок в Дубаї, а журналісти "Стосується кожного" допомогли дівчинці познайомитися з її кумиром - Олегом Винником. Після зйомок у програмі "Танцюючий фенікс" Надя з мамою вирушили на обстеження в Стамбул, де лікарі винесли вердикт - жити залишилося два роки, якщо терміново не зробити операцію, на яку необхідно зібрати 100 тисяч доларів! Сьогодні в студії "Стосується кожного" разом з експертами ми спробуємо знайти шляхи виходу з ситуації, що склалася.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, 19 квітня, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: