Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 19.04.2016
22:52
[Iнтер] Стосується кожного - 19.04.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 19 квітня 2016 року.

Аукціон порятунку

Вікторія Бесіда з Черкаської області кілька років поспіль намагалася стати мамою. Вагітності молодої жінки закінчувалися трагічно. Місцеві медики не давали Вікторії шансів, і навіть наполягали на перериванні вагітності. Вирішити її проблему змогли фахівці столичного НДІ ПАГ. Саме в його стінах Вікторія народила сина Рому! За статистикою 5% дітей в Україні народжуються недоношеними. Виходжування таких діток стало можливим завдяки унікальному апарату Avea. Гроші на його покупку зібрав телеканал «Інтер» на благодійному аукціоні «Чудо починається». У студії «Стосується кожного» вперше зустрінуться учасники благодійного аукціону і батьки, чиї діти живі, завдяки небайдужості цих людей і результату акції телеканалу «Інтер». О 18.00 говоримо про добрі справи, які рятують життя!

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, квітень, 19 квітня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: