Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 19.02.2016
23:40
[Iнтер] Стосується кожного - 19.02.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 19 лютого 2016 року.

Звичний підозрюваний

Ось уже півроку 12-річна Мар'яна Понич з Чернівецької області живе в страху. Малолітню дівчинку посеред вулиці заштовхав в машину односельчанин і повіз в сторону лісу. По дорозі дівчинці вдалося на ходу вискочити з машини і добігти до будинку своїх родичів. У нападі і спробі зґвалтування звинуватили 35-річного Василя Кричун. За плечима чоловіка кілька судимостей, але Василь стверджує, що давно змінив своє життя і не визнає свою провину. Що ж насправді сталося літнім вечором, і чи можна звинуватити людину, що називається, «по інерції» через його кримінальне минуле?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 19 лютого, Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, лютий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: