Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 15.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 19.01.2016
23:27
[Iнтер] Стосується кожного - 19.01.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 19 січня 2016 року.

Душа в душу

Чи може 4-річна дитина піти з дому? Василь Волошин і Наталія Трохименко з Київської області душа в душу прожили 18 років. Життя подружжя повністю змінили події останніх тижнів. На початку грудня їх син, 4-річний Ярослав, втік від мами. Наталія побоялася докорів чоловіка і навіть не повідомила про зникнення хлопчика в поліцію. Батьки самі шукали Ярослава всю ніч. Вранці з'ясувалося, що дитина у лікарні. Тепер служба у справах дітей боїться довіряти дитини батькам і дозволяє спілкуватися з сином тільки через скло. Випадковість чи закономірний підсумок безвідповідальності? У студії "Стосується кожного" ми спробуємо зрозуміти, яким чином проблеми особистого життя дорослих стали причиною втечі чотирирічного малюка.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 19 січня, 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, січень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: