Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 18.12.2015
22:26
[Iнтер] Стосується кожного - 18.12.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 18 грудня 2015 року.

Детектор жорстокості

Що змушує дорослих звинувачувати один одного: бажання покарати винного або страх перед власним покаранням? У реанімацію Хмельницької дитячої міської лікарні доставили однорічної дитини. Мама хлопчика, 20-річна Катерина Ширяєва, стверджувала, що її син Юра просто впав c ліжка. Численні синці та гематоми на тілі у дитини викликали у лікарів підозри. Про стан хлопчика медики повідомили в поліцію. Після розмови з правоохоронцями мама стала розповідати зовсім іншу версію того, що трапилося. Вона звинувачується в побитті свого цивільного чоловіка. У студії «Стосується кожного» - результати тесту на поліграфі: хто з дорослих приховує правду, і кому доведеться відповідати за побиття однорічної дитини.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 18 грудня, Інтер, токшоу, стосується кожного, грудень, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: