Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 24.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 18.11.2015
21:58
[Iнтер] Стосується кожного - 18.11.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 18 листопада 2015 року.

Зайвий у домі

Як можна виявитися зайвим для своїх сімох дітей? 31-річна Ольга Ротарь з Одеської області після 15 років спільного життя, без відома чоловіка, розлучилася з ним і забрала всіх дітей. Андрію Ротару все-таки вдалося дізнатися, де ховається колишня дружина. Він приїхав в будинок рідної тітки, щоб повернути дітей. Там він дізнався, що Ольга зібралася залишити всіх сімох і відправитися на заробітки. У студії «Стосується кожного» ми постараємося з'ясувати, як вийшло, що людина, яка все життя заробляв для сім'ї за кордоном, виявився зайвим навіть для своїх дітей?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, 18 листопада, Інтер, токшоу, стосується кожного, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: