Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 18.09.2017
22:13
[Iнтер] Стосується кожного - 18.09.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 18 вересня 2017 року.

Материнська хитрість

Зворушливе звернення з проханням допомогти розшукати рідних розмістила в інтернеті 13-річна Єлизавета Литка. Дівчинка розповіла, що мама кинула її з молодшим братом Микитою у зовсім чужих людей. На звернення Лізи відгукнувся її батько, у якого вже давно інша сім'я, і ​​на початку серпня забрав дівчинку до себе. Через деякий час свої права на онуків заявила і бабуся. А днями з'явилася мама. 30-річна Марія стверджує, що родичі викрали у неї сина і дочку, поки вона заробляла гроші і намагалася забезпечити майбутнє дітей. Материнська хитрість для порятунку дітей або обман заради фінансової вигоди? Журналісти «Стосується кожного» розшукали ще одного сина Марії - 9-річного Іллю. Як багатодітна мама пояснить, чому її молодший син не живе з нею? І чи варто їй довіряти інших дітей?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, Вересень, 18 вересня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: