Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 18.05.2017
23:08
[Iнтер] Стосується кожного - 18.05.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 18 травня 2017 року.

Чужий гріх

"Я стою на рейках, і тут з'являється мама і каже мені: не роби цього!" - цей сон 50-річна Світлана Середа пам'ятає з самого дитинства, хоча в свідомому віці жінка ніколи не бачила своїх батьків. 9-місячну Світла кинули помирати на залізничних рейках. Машиніст поїзда, що проходив встиг загальмувати, але одну ногу дитини врятувати не вдалося. Все дитинство Світу провела в спецінтернаті для дітей-інвалідів. Незважаючи на непросту долю, Світлана не озлобилася. Вийшла заміж, народила і виховала чотирьох дітей. Але її продовжують мучити сни про маму. Сьогодні в студії "Стосується кожного" багатодітна мама і бабуся чотирьох онуків розповість, чому для неї так важливо розшукати свою маму, 50 років тому кинула її помирати на рейках?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, травень, 2017, токшоу, стосується кожного, 18 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: