Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 18.05.2016
23:48
[Iнтер] Стосується кожного - 18.05.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 18 травня 2016 року.

Жорстокість під знаком близнюків

Покарати дитину, щоб заспокоїти - парадокс, який привів до страшної трагедії. Вранці 20 квітня багатодітний батько Олег Жаботинський з Харківської області виявив мертвою одну зі своїх дочок-близнючок і навіть не міг пригадати, що відбувалося напередодні. У перші ж хвилини слідство встановило, що півторарічна дівчинка померла від побоїв. Мама дітей - 28-річна Антоніна Жаботинська - у вбивстві дочки звинувачує чоловіка. Вона стверджує, що останнім часом він став особливо агресивним. Дівчата-близнючки - не єдині діти в цій сім'ї. Зараз в пологовому будинку Чугуєва знаходяться ще і брати-близнюки. Яка доля чекає цих дітей? У студії "Стосується кожного" ми дізнаємося, чи зможе мати довести, що гідна виховувати своїх малюків.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, травень, 18 травня, стосується кожного, токшоу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: