Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 18.04.2017
23:16
[Iнтер] Стосується кожного - 18.04.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 18 квітня 2017 року.

Операція "Провокація"

Влітку минулого року 38-річна Наталія з Києва відвезла своїх дітей в село до колишньої свекрухи, а коли повернулася за ними, її не пустили навіть на поріг. Чоловік Наталії - 34-річний Володимир - вирішив ізолювати дітей від колишньої дружини після того, як одна з дочок розповіла йому, що мама приводить в будинок чоловіків. Наталі вдалося викрасти молодшого сина - 4-річного Святослава. А ось старшу дочку - Віку - вона не бачила вже півроку. Нашим журналістам вдалося поговорити з 5-річною Вікою наодинці. Чи допоможе одкровення маленької дівчинки помирити батьків? Сьогодні в студії «Стосується кожного» вперше після розлучення зустрінуться колишнє подружжя, які вже кілька років намагаються поділити своїх дітей.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 18 квітня, Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: