Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 16.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 18.04.2016
22:52
[Iнтер] Стосується кожного - 18.04.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 18 квітня 2016 року.

В пошуках пригод

Журналісти «Стосується кожного» виявили в соціальних мережах звернення дівчинки-підлітка. У ньому вона говорила, що втече з дому, тому що її б'ють вітчим і мама. Редактори особисто вирушили на пошуки. Було встановлено ім'я втікачки, знайшли будинок її родини в передмісті Києва. 13-річна Дарина Паршуткін пішла п'ять днів тому. Батьки шукали її всюди. Даша з багатодітної сім'ї. Її мама, 34-річна Олена Паршуткін, каже, що любить усіх п'ятьох дітей без винятку і ніколи нікого не била, а Даша просто вигадує небилиці, щоб виправдати свої пагони. Пошук пригод або втеча від нестерпного життя? У студії "Стосується кожного" ми спробуємо зрозуміти, від чого біжить Даша і чому для неї холодні підвали тепліше рідного дому?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, квітень, 18 квітня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: