Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 18.03.2016
23:11
[Iнтер] Стосується кожного - 18.03.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 18 березня 2016 року.

Детектор жорстокості

Місяць тому від багатодітного тата з Миколаївської області пішла дружина, забравши 11 дітей. Віталій віддав гроші з сімейного бюджету своєму братові, а Світлана порахувала цей вчинок крадіжкою у власних дітей. Через кілька днів після сварки Віталій приїхав провідати втекла сім'ю. Він забрав половину дітей. Але вже на наступний день батько змінив рішення. Він повернув п'ятьох дітей і залишив собі тільки 11-річного сина Юрія. З тих пір Світлана не бачила свого хлопчика. Всі спроби повернути дитину закінчуються скандалами. Батько готовий на все, щоб Юрій залишався з ним. Чому діти нарівні з майном стали для мами і тата предметом торгу і поділу? У студії «Стосується кожного» спробуємо зрозуміти, чи можуть одинадцять синів і дочок стати головним аргументом у відновленні сім'ї, і що для цього повинні зробити батьки.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, 18 березня, березень, стосується кожного, токшоу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: