Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Рахунок за страждання (18.03.2015)
22:45
[Iнтер] Стосується кожного. Рахунок за страждання (18.03.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 18 березня 2015 року.

Рахунок за страждання

Місяць тому 14-річна Яна Савусяненко з Черкаської області не змогла піднятися з ліжка ... Раптова біль вразила її тіло, і дівчинка не могла поворухнутися. Дисплазія кульшового суглоба. Цей діагноз у Яни з народження, але ніхто з батьків не сприймав всерйоз хвороба доньки. Батьки Яни в розлученні вже 4 роки. Папу Яни, Олександра Савусяненко, в селі вважають заможною людиною. Однак Олександр прогулює своє господарство і на лікування доньки не дає ні копійки. Олександр вважає, що дитина здорова, а колишня дружина попросту його шантажує! Редактори «Стосується кожного» організували повне медичне обстеження для Яни Савусяненко. Сьогодні в студії «Стосується кожного» ви почуєте вердикт медиків і дізнаєтеся: чи зможуть батьки Яни домовитися і поставити здоров'я дитини вище своїх образ?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 18 березня, токшоу, стосується кожного, Интер, березень, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: