Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 18.02.2016
23:40
[Iнтер] Стосується кожного - 18.02.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 18 лютого 2016 року.

Інстинкт байдужості

Кілька місяців тому 2-річна Ірина Шиманська, з Котовського району Одеської області, з опіками голови, рук і ніг потрапила в Одеський обласний клінічний медичний центр. Через місяць її перевели в районну лікарню. Одужання йшло б швидше, якби поруч була мама. Але за весь цей час дитину ніхто з рідних жодного разу не відвідав. За одужанням дівчинки стежили чужі люди. Зараз Іринка знаходиться в Будинку маляти. Журналісти «Стосується кожного» знайшли біологічну маму дівчинки і двох її братів. Що ж сталося з малятком, і де весь цей час була її мама? У студії хлопчики вперше відверто розкажуть, що ж стало причиною жахливих опіків молодшої сестрички.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, лютий, 18 лютого | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: