Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Тест на вірність (18.02.2015)
22:58
[Iнтер] Стосується кожного. Тест на вірність (18.02.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 18 лютого 2015 року.

Тест на вірність

Чи можна назвати ревнощі проявом сильного кохання? Як довго можна терпіти звинувачення в зраді? Полум'я любові, яке в молодості спалахнуло між подружжям Ловчів з Черкаської області, через 26 років переросло в справжню пожежу. Вже кілька років в сім'ї постійні скандали через ревнощі. А нещодавно в черговому нападі Микола Ловчий спалив будинок і залишив свою сім'ю без даху над головою. Його дружина Алла погодилася пройти тест на детекторі брехні, щоб довести свою вірність і припинити цей кошмар. У студії «Стосується кожного» ми дізнаємося, як результати поліграфа можуть змінити життя родини.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, Интер, лютий, 18 лютого, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: