Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 15.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 18.01.2016
23:27
[Iнтер] Стосується кожного - 18.01.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 18 січня 2016 року.

На прив'язі у матері

22-річна Ірина Скоробогатов з Житомирської області з дитинства страждає не тільки від психічного захворювання, але і від власної матері. Так стверджує бабуся Ірини, яка вже кілька років намагається врятувати онуку від насильства в сім'ї. Мама Ірини, Ольга, всі звинувачення про насильство над дочкою-інвалідом заперечує і каже, що після смерті чоловіка все життя присвятила дочки. Але бабуся вирішила зганьбити її на всю округу наклепом про насильство, щоб позбавити Ольгу опікунських прав на дочку, здати внучку в інтернат і заволодіти їхньою квартирою. Як вийшло, що безпорадна Ірина виявилася заручником квартирних розбіжностей найближчих людей?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, 18 січня, Інтер, січень, токшоу, стосується кожного | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: