Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 24.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 17.11.2015
21:58
[Iнтер] Стосується кожного - 17.11.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 17 листопада 2015 року.

Наша маленька

Лізі Рассоха з Харкова скоро виповниться три роки, але важить дівчинка менше, ніж однорічна дитина. Ліза не тільки не зростає, вона не може сидіти, рухатися, навіть не тримає голову. У дівчинки маса хронічних захворювань і практично відсутній імунітет. 26 січня 2013 - день, коли народилася Ліза, став для її батьків самим радісним і найтрагічнішим. Пологи були важкими. Новонароджена малятко навіть не дихала. Подальша реанімація та довгі місяці реабілітації не принесли того результату, на який сподівалися батьки. Лікарі захоплюються героїзмом батьків, але переконують прийняти неминуче і жити далі.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, токшоу, стосується кожного, 16 листопада, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: