Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 17.05.2016
23:48
[Iнтер] Стосується кожного - 17.05.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 17 травня 2016 року.

Попрошайка із 5-А

В середині квітня 12-річний Сергій Філіппов з Кіровограда виявився в епіцентрі вуличної бійки. Випадковий перехожий ледве встиг зупинити підлітків від кровопролиття. Як виявилося, нападники були однокласниками Сергія. Хлопці не тільки погрожували хлопцеві, але і обзивали його «бомжем». Така кличка прикріпилась за Сергієм, після того, як його родина опинилася на межі виживання, і на сімейній раді було вирішено відправити хлопчика просити милостиню в міському парку. Сьогодні в студії «Стосується кожного» ми спробуємо з'ясувати: чи правильно поступили батьки, дозволивши дитині рятувати родину милостинею, і хто насправді став ініціатором вуличної бійки.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 17 травня, Інтер, 2016, травень, стосується кожного, токшоу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: