Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 17.03.2016
23:11
[Iнтер] Стосується кожного - 17.03.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 17 березня 2016 року.

З висоти самотності

22-річна Оксана Багно, як і всі дівчата, мріє про кохання і сімейне щастя. Але у неї зовсім немає друзів, і вона страждає від самотності. Зростання Оксани більше двох метрів і дівчина продовжує рости. Непропорційно великі кінцівки, швидка стомлюваність - ознаки рідкісною генетичною хвороби - синдрому Марфана. У дівчини є рідні, але відносини з ними давно зіпсувалися. Оксана живе в соціальному центрі для тих, у кого немає даху над головою. Рідні кажуть, що причина її самотності не в хвороби, а в складному характері і небажанні слухати поради. Чи є шанси у Оксани здійснити свої мрії? У студії «Стосується кожного» спробуємо з'ясувати, чи можна зупинити хворобу і як молодій дівчині уникнути самотності?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, 17 березня, березень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: