Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Неусвідомлене оправдання (17.03.2015)
22:45
[Iнтер] Стосується кожного. Неусвідомлене оправдання (17.03.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 17 березня 2015 року.

Неусвідомлене оправдання

Чи можна виховувати дітей не усвідомлюючи, що ти робиш? Страшне вбивство немовляти шокувало жителів Володарського району Київської області. 34-річна Олена Козленко кухонним ножем обробила власну тримісячну доньку, як курку. Рідні та сусіди переконані, що Олена це зробила неусвідомлено. Жінка страждає на епілепсію і в момент нападу не розуміла, що скоїла. Хто повинен нести відповідальність за смерть дівчинки: хвора жінка або родичі, які довірили їй дитину?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, Интер, 17 березня, березень, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: