Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 17.02.2016
23:40
[Iнтер] Стосується кожного - 17.02.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 17 лютого 2016 року.

Непрощений злочин

Пенсіонерка з села Долина, Київської області, Тетяна Андріївна Плюта ось уже п'ять років, як намагається налагодити стосунки зі своїми онуками - Богданом і Романом. 17-річний Богдан живе під опікою свого старшого брата Романа і категорично проти будь-якого спілкування. Шість років тому батько Богдана - Віктор Плюта - ударами молотка вбив свою дружину Марію. Тоді 11-річний Богдан першим виявив тіло своєї мами і пережив стрес, наслідки якого він відчуває до сих пір. Віктор вірить, що зміг би знайти спільну мову з рідним сином, якби йому не перешкоджав прийомний син. У студії «Стосується кожного» ми спробуємо зрозуміти, чи можна зблизити рідних людей, якщо перешкодою для їх примирення варто смерть найближчої людини?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, 17 лютого, лютий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: