Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Останнє бажання (17.02.2015)
22:58
[Iнтер] Стосується кожного. Останнє бажання (17.02.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 17 лютого 2015 року.

Останнє бажання

Рідну маму ніхто не зможе замінити. Останнім бажанням невиліковно хворий 45-річної Тетяни Попової з Полтавської області була турбота про рідних дітей. 1 січня Тетяни не стало. Де зараз знаходяться четверо її дітей, і найголовніше - з ким залишився хворий Сергію? У студію «Стосується кожного», подолавши три тисячі кілометрів, знову приїхали мати і старша дочка Тетяни. Дотримають вони свої обіцянки? У студії люди, яким небайдужа доля хворого хлопчика. Хто зможе виконати останнє бажання багатодітної матері.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, Интер, лютий, 17 лютого, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: