Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 16.12.2015
22:26
[Iнтер] Стосується кожного - 16.12.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 16 грудня 2015 року.

Одержима

Як подолати те, що в народі називають одержимістю? 22-річна Аліна Корнєва з села Чкалове Запорізької області зараз на четвертому місяці вагітності. Буквально місяць тому з майбутньою мамою стало відбуватися нез'ясовне. Раптові напади агресії, які сама Аліна навіть не пам'ятає, зводять з розуму всю сім'ю. Її мама вважає, що в дочку вселився біс! Рідні Аліни водили її в лікарню, до бабок, до священиків. Але отримати пояснення і позбутися від нападів - так і не змогли. У студії «Стосується кожного» ми спробуємо з'ясувати, що ж сталося з вагітною жінкою? Чи можна допомогти майбутній мамі позбутися страждань і зберегти дитину?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, 16 грудня, грудень, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: