Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 16.11.2015
21:58
[Iнтер] Стосується кожного - 16.11.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 16 листопада 2015 року.

Причина приниження

До редакції «Стосується кожного» надійшов лист від 19-річної Ірини Гороховенко з Львівської області. У сім'ї Ірини - 5 дітей. Дівчина хоче покінчити з собою, тому що не може змінити відносини близьких. Через горба на спині дівчина з дитинства страждає від принижень і свариться зі старшими сестрами. Вплинути на відносини не можуть навіть батьки. Але самі сестри в сімейних скандалах звинувачують свою багатодітну маму. Старші сестри або їх рідна мати - хто насправді джерело агресії? У студії «Стосується кожного» ми спробуємо розібратися, в чиїх руках дівчина-інвалід стала знаряддям маніпуляцій?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, токшоу, стосується кожного, 16 листопада, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: