Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 16.05.2017
23:08
[Iнтер] Стосується кожного - 16.05.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 16 травня 2017 року.

Відео скарги

Відеозвернення з проханням про допомогу розмістив в інтернеті 18-річний вихованець Залучанської психо-неврологічного інтернату Олександр Корнелюк. Хлопець скаржиться на побої і жорстоке поводження з боку співробітників психоневрологічного диспансеру, в якому проходить лікування. Адміністрація установи можливість знущання над пацієнтами заперечує. За словами директора Миколи Сухолиткого, відео було записано під диктовку волонтерів, які намагаються прибрати його з посади керівника. Сьогодні в студії «Стосується кожного» представники спецустанов для людей з особливостями психіки. Чи зможуть вони довести свою непричетність до сказаного в скандальному відеозверненні?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, травень, 2017, токшоу, стосується кожного, 16 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: