Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 16.05.2016
23:48
[Iнтер] Стосується кожного - 16.05.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 16 травня 2016 року.

12 соток ворожнечі

Станіслав Ковба з Житомирської області ось уже 10 років не може знайти розуміння зі своєю колишньою дружиною Валентиною, у шлюбі з якою прожив 37 років. Після розлучення батьків їх троє дорослих дітей розділилися між собою. Ворожнеча батька із середнім сином Володимиром перейшла всі межі - батько і син готові піти на смертельне злочин заради 12 соток землі. Образи минулого або спосіб життя у вічній ворожнечі? У студії «Стосується кожного» спробуємо зрозуміти, чому в 12 сотках землі вимірюється любов до дітей і повагу до батьків.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, травень, стосується кожного, токшоу, 16 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: