Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 16.03.2016
23:11
[Iнтер] Стосується кожного - 16.03.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 16 березня 2016 року.

Заборонена сім'я

Олександр і Олена Сінюченко з Києва, незважаючи на свою інвалідність, будували плани на спільне майбутнє і вірили: ніщо не зможе стати перешкодою їх сімейному щастю. Народження дочки ще більше об'єднало подружжя. Тепер вони жили не тільки заради своєї любові, а й заради щастя дочки Насті. Однак, проти союзу виступила мама Олени - Валентина Захарівна. Уже півроку вона не дозволяє Олені і Настусі зустрічатися з Олександром. А кілька днів тому Олександр дізнався, що Валентина Захарівна змушує Олену подати на розлучення. Чому найрідніші люди проти щастя близьких, і що ховається за розмовами про турботу? Який шанс у маленької Насті рости в повноцінній сім'ї?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 16 березня, Інтер, 2016, березень, стосується кожного, токшоу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: