Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 22.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 16.02.2016
23:40
[Iнтер] Стосується кожного - 16.02.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 16 лютого 2016 року.

Заручники батька

Кілька днів тому оперативна група столичної поліції намагалася потрапити в квартиру 29-річного Антона Качана. Чоловік заблокувався і кілька годин утримував у заручниках власних дітей, по-звірячому побивши перед цим хрещеного півторарічної Карини. Несподіваний спалах агресії в будь-який момент могла перекинутися на сина і двох дочок, які перебували в сусідній кімнаті. Поліції вдалося знешкодити шантажиста і взяти його під варту. Тепер його дружина - 29-річна Ольга Качан - боїться, що у неї заберуть дітей, залишених на чоловіка-дебошира. У студії «Стосується кожного» будемо говорити про те, до якої міри божевілля можуть дійти батьки, для яких діти стають розмінною монетою.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, лютий, 16 лютого | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: