Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 15.12.2015
22:26
[Iнтер] Стосується кожного - 15.12.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 15 грудня 2015 року.

Відмічені природою

Вони звикли жити з глузуванням і жалісливими поглядами оточуючих. Але чи готові вони миритися зі своєю долею? 27-річна Євгенії Німенко з Білої Церкви з'явилася на світ з рідною плямою на губі, яке росло разом з нею. У 21 рік її запросили на лікування німецькі лікарі. Але вона відмовилася від операції, так як була в положенні. Женя вибрала здоров'я дитини і прийняла долю негарної жінки. Що означає бути не такий, як усі - вже знає і 6-річна Даша Кондюк з Дніпродзержинська. З перших днів життя дівчинки її батьки перепробували все, щоб з лиця малятка зникло «винна пляма». Деякі методи були просто шокуючими. У студії «Стосується кожного» зберуться люди, яких називають «відмічені природою». Ми спробуємо розібратися, чи можна бути щасливим з вродженим потворністю і прийняти себе людину, яким створила природа?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, грудень, 15 грудня, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: