Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 15.09.2017
22:36
[Iнтер] Стосується кожного - 15.09.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 15 вересня 2017 року.

Кубинські корені

Ця історія почалася ще в 80-х. З майбутнім кубинським чоловіком українка Жанна Доценко познайомилася, коли Даніель був студентом Кременчуцького льотного училища цивільної авіації. Незважаючи на категоричну заборону батьків, Жанна вийшла заміж і поїхала жити на Кубу. Але через десять років подружжя розлучилося. .А в 2008 році Жанна з синами і новим кубинським чоловіком Нельсоном переїхали в Україну. З тих пір сини Даніеля про своїх кубинські корені згадують тільки по фотографіях. Сьогодні Даніель-старший вперше за роки розлуки прилетить до Києва, щоб в студії «Стосується кожного» зустрітися зі своїми синами і познайомитися з онуками

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 15 вересня, 2017, токшоу, стосується кожного, Вересень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: