Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Пошук винних (15.05.2015)
23:36
[Iнтер] Стосується кожного. Пошук винних (15.05.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 15 травня 2015 року.

Пошук винних

Випадкова смерть чи приховане вбивство? 22-річна Тетяна Синиця з Львівської області звинувачує у смерті своєї трирічної дочки Карини бригаду швидкої допомоги, яка, на її думку, не зробила всього необхідного для порятунку дівчинки. У правоохоронних органів поведінку мами і вітчима викликала підозру. Міліція припускає насильницьку смерть дитини. Рідні бабуся і дідусь вважають, що дитина, яка народилася з фізичними вадами, просто заважала жити своїй матері і її новому чоловікові. Мама Каріни та її вітчим погодилися пройти тест на поліграфі. У студії «Стосується кожного» ми дізнаємося результати дослідження на детекторі брехні. Що насправді стало причиною загибелі дівчинки, і хто повинен нести відповідальність за смерть дитини.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, травень, стосується кожного, токшоу, 15 травня, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: