Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 15.03.2016
23:11
[Iнтер] Стосується кожного - 15.03.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 15 березня 2016 року.

Зайвий син

Чи можна домогтися авторитету у сина кулаками? 16-річний Сергій Малько із Запорізької області втік з дому після чергової сварки з матір'ю. Сергій розповів, що втомився бути рабом у власному будинку і терпіти побої від найріднішої людини - мами. 39-річна Оксана Малько впевнена, до втечі з дому хлопця підштовхнула 20-річна тітка Тома, під вплив якої потрапив старший син, поки багатодітна мати займалася 8 молодшими дітьми. У студії «Стосується кожного» Сергій відверто розповість про те, що насправді змусило його втекти з дому, жорстокість матері або підбурювання тітки?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, березень, стосується кожного, токшоу, 15 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: