Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 15.02.2016
23:40
[Iнтер] Стосується кожного - 15.02.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 15 лютого 2016 року.

Сімейний трикутник

33-річна Ірина Чагіна з Чернігівської області вже більше місяця не бачила своїх дітей. Напередодні Нового року колишній чоловік викрав її 13-річну дочку Дашу і 11-річного сина Максима прямо зі школи. З колишнім чоловіком Олександром Ірина прожила 10 років. Після розлучення Ірині так і не вдалося влаштувати особисте життя. Її мама була категорично проти нового батька для дітей, а незабаром зовсім перейшла на бік колишнього чоловіка. Чому рідна мати не підтримала спробу дочки почати життя з початку? У студії «Стосується кожного» вперше за кілька років вся сім'я збереться разом. Чи зможуть вони без скандалу домовитися про майбутнє своїх дітей.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, 15 лютого, лютий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: