Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 14.12.2015
22:26
[Iнтер] Стосується кожного - 14.12.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 14 грудня 2015 року.

Передчасне щастя

Яке майбутнє готує доля дітям, які поспішають з'явитися на світ? 31-річна киянка Ольга Хропун чекала народження дочки тільки в наступному році. Але малятко вирішило з'явитися на світ на три місяці раніше терміну. Чи зможуть вижити і якими будуть ці діти, адже у недоношеної дитини ризик стати інвалідом в рази вище. Українські медики першими серед країн колишнього Союзу виходили самої малої ваги новонародженого малюка. 8-річний Богдан Черній при народженні важив всього 490 грамів і уміщався на долоньці лікаря. Як зараз складається його життя? У студії «Стосується кожного» батьки і діти зустрінуться з лікарями, які всупереч природі, змогли зберегти життя особливих немовлят.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, 14 грудня, грудень, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: