Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 14.09.2017
22:36
[Iнтер] Стосується кожного - 14.09.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 14 вересня 2017 року.

Вислизаюче щастя

Три роки тому цю маленьку дівчинку знайшли в коробці з-під бананів в Новоукраїнській лікарні в Київській області. Тоді продавчиня місцевого магазину Лариса Ковалевська стала свідком живої знахідки і вирішила вдочерити дівчинку. Сьогодні трирічна Віка може знову залишитися сиротою. Її прийомну маму позбавляють батьківських прав. Проблеми в сім'ї Лариси почалися місяць тому після скандалу з чоловіком. Лариса дізналася про зраду і стала випивати. Випадкова слабкість чи спосіб життя? Чи зможе прийомна мама впоратися з алкогольною залежністю заради дитини і довести в студії «Стосується кожного», що гідна виховувати удочерину дівчинку?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 14 вересня, Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, Вересень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: